wtorek, 15 października 2013

Andrzej Lampert

Witam wszystkich!
Dziś autograf jaki przyszedł do mnie wczoraj. Dostałam go wysyłając meila jakiś czas temu, chyba dość dawno temu.Cieszę się, że dostał się w moje ręce :)
A jak u Was?
Dodaję zdjęcie razem z kopertą, żeby nie było, że czyjś autograf kopiuję i dodaję do swoich

 

9 komentarzy:

 1. Gratulacje ! Zapraszam do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje ;) i zapraszam do mnie:
  grafy-kacpra.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. TO W TAKIM RAZIE OBIE MAMY PODPIS ANDRZEJA LAMPERTA Z PIN-u,BO JA MAM TAKI SAM AUTOGRAF ANDRZEJA. NA PEWNO GO PANI ODE MNIE NIE SKOPIOWAŁA? BO MI SIĘ WYDAJE, ŻE TAK, ALE MOŻE SIĘ MYLĘ?

  POZDRAWIAM.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. po co miałabym kopiować inny autograf i nim się chwalić? dla dowodu dodam za chwilkę autograf razem z kopertą.

   Usuń
  2. KOPERTĘ TEŻ MAM TAKĄ SAMĄ I TEŻ AUTOGRAF ANDRZEJA WYSŁAŁ MI JEGO BRAT, A JEDNOCZEŚNIE JEGO MENADŻER, PAN TOMASZ LAMPERT, DLATEGO MYŚLAŁAM, ŻE PANI SKOPIOWAŁA MÓJ AUTOGRAF, ALE WIDZĘ, ŻE JEDNAK NIE, WIĘC JESZCZE RAZ GRATULUJĘ ZDOBYCIA PODPISU "ENDI`EGO". A KIEDY POPROSIŁA GO PANI O PODPIS? DOSTAŁA GO PANI W PONIEDZIAŁEK 14.10? BO JA POPROSIŁAM GO O PODPIS 11.04, A DOSTAŁAM GO W PIĄTEK 11.10.2013 r., PO PÓŁ ROKU CZEKANIA NA NIEGO, CHOĆ ANDRZEJ JEST MOIM "INTERNETOWYM ZNAJOMYM", ALE WRESZCIE SIĘ DOCZEKAŁAM. WIE PANI, CZEMU PANIĄ O TO PYTAM? BO WYDAJE MI SIĘ, ŻE PAN TOMASZ W TYM SAMYM CZASIE WYSŁAŁ NAM OBU 2 TAKIE SAME PODPISY SWOJEGO BRATA, ABY SIĘ NIE MĘCZYĆ I NIE BIEGAĆ 2 RAZY NA POCZTĘ, ŻEBY NAM JE WYSŁAĆ.

   Usuń
 4. GRATULUJĘ TAKŻE ZDOBYCIA PODPISU ANDRZEJA.

  OdpowiedzUsuń
 5. gratulacje zapraszam do mnie http://grafki-aniula.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń