czwartek, 5 lutego 2015

Gabriel Karlen

Witam Was kochani
od razu przepraszam, że miesiąc mnie nie było ;( tak jakoś wyszło.
Nie miałam jakoś weny na dodawanie nowych postów, może temu, że nie udało mi się pojechać na skoki. Mam jednak dużo nowych podpisów, które postaram się zamieścić w najbliższym czasie na blogu. Widziałam u Was nowe karty jakie zdobyliście na skokach, och dużo czasu zajmie mi ich zdobycie droga pocztową :( ale cóż nie poddajemy się :)
Dziś autograf z wymiany.

Gabriel Karlen (ur. 10 marca 1994) – szwajcarski skoczek narciarski, reprezentant klubu z Gstaad, medalista mistrzostw kraju.
W październiku 2012 zadebiutował w FIS Cup, dwukrotnie zajmując miejsca w drugiej dziesiątce w zawodach w Einsiedeln. W grudniu tego samego roku w Engelbergu po raz pierwszy wystartował w Pucharze Kontynentalnym. Pierwsze punkty tego cyklu zdobył w grudniu 2013 w Lahti, zajmując 28. miejsce. W sezonie 2013/2014 wystartował w Mistrzostwach Świata Juniorów w Narciarstwie Klasycznym 2014, zajmując 45. miejsce indywidualnie, a także w konkursie drużynowymPucharu Świata w Planicy, w którym zajął 8. miejsce.
Latem 2014 zajął między innymi 7. miejsce w jednym z konkursów Letniego Pucharu Kontynentalnego. 20 grudnia tego roku zadebiutował w zawodach indywidualnych Pucharu Świata, zajmując 47. miejsce w konkursie w Engelbergu.
W 2014 zdobył brązowy medal w konkursie drużynowym mistrzostw Szwajcarii. Reprezentował w nim Berneński Związek Narciarski.

Nowe notki u Morgiego i KofleraPozdrawiam Was serdecznie :) 

12 komentarzy: