sobota, 21 września 2013

Wojciech Skaba

 Witam wszystkich!
Dziś opiszę kopertę jaka przyszła do mnie od Legii Warszawa. Ucieszyłam się z z niej, bo gruba była hehe i dużo kart załączonych :)
Na odpowiedź nie czekałam dług, bo jakoś tydzień.
Jako, że zdobyte autografy opisuję każdy w osobnym poście z Legia tez tak postanowiłam zrobić :) Z czasem pojawiać będą się kolejne notki o graczach. Myślę, że każdy z graczy zasługuje na to, aby poświęcić mu trochę czasu i skupić się na opisaniu jego osoby.
Dziś zacznę od jednego z bramkarzy Legi :)Wojciech Skaba (ur. 9 kwietnia 1984 w Rybniku) – polski piłkarz grający na pozycji bramkarza. Młodzieżowy mistrz Polski w wieloboju gimnastycznym. Aktualnie występuje w Legii Warszawa
Jest wychowanikiem klubu Naprzód Rydułtowy. W barwach Odry Wodzisław, do której przeszedł z Rymera Rybnik, rozegrał 17 spotkań ligowych w Ekstraklasie. Jego debiut w Ekstraklasie nastąpił w dniu 12 czerwca 2005 roku w meczu między drużynami Pogoni Szczecin i Odry Wodzisław, wygranym przez drużynę z Wodzisławia 4:1. 29 maja 2007 podpisał kontrakt z Legią Warszawa, w której występował głównie w rozgrywkach pucharowych. W lipcu 2009 roku został zaangażowany w Polonii Bytom jako pierwszy bramkarz. Skaba, mimo, że wcześniej odbył tylko 4 treningi z piłkarzami z Bytomia, zadebiutował już w 1 meczu sezonu 2009/10 przeciwko GKS-owi Bełchatów, zachowując przy tym czyste konto.
Wikipedia
No to życzę miłego weekendu  :)

4 komentarze:

  1. Heeej jak zdobyłaś te autografy Legii ? na jaki adres to wysyłałaś i co pisałas w liscie powiesz ? :D

    OdpowiedzUsuń