poniedziałek, 27 maja 2013

Adam Fidusiewicz

No nie było mnie trochę :(
a to temu, że pisanie pracy mnie goni i do tego miałam wyjazd, ale już wróciłam :)
niestety nic dalej nie przychodzi :( już drugi tydzień pustki sa w skrzynce :( :( :(
a dziś kolejny autograf z wymiany - cieszę się, że go mam, bo moja kolekcja Stasia i Nel się powiększa :)
Ważną rolą była w 2000 roku postać Stasia Tarkowskiego w filmie W pustyni i w puszczy Gavina Hooda. W 2003 roku rozpoczął pracę w serialu TVN Na Wspólnej, gdzie zagrał Maksa Brzozowskiego. W musicalu Romeo i Julia (2004) wcielił się w rolę Parysa. Prowadził program Pogromcy rekordów w stacji MTV Polska (2008). Grał też w etiudzie szkolnej "Lol" Pawła Długołęckiego (2006).
Wikipedia
A u Was jak? przychodzi coś????
oby ten tydzień był lepszy :)
wypchanych

9 komentarzy:

 1. Witam gratulacje jestem tu nowy proszę dodaj mnie do obserwowanych blogów

  OdpowiedzUsuń
 2. FAJNIE, ŻE ZDOBYŁA PANI PODPIS MOJEGO ULUBIONEGO AKTORA, A ZARAZEM MOJEGO ODDANEGO PRZYJACIELA ADASIA - 2 STASIA, ALE TO NIESTETY JEST PARAFKA. JA MAM JEGO WYRAŹNY PODPIS NA WIELKIM PLAKACIE Z "W PUSTYNI I W PUSZCZY", ALE, ŻE NIE ZMIEŚCIŁ SIĘ TEN PLAKAT DO MOJEGO SKANERA, TO NA SWOIM BLOGU MAM JEGO PODPISY ZNALEZIONE W INTERNECIE.

  OdpowiedzUsuń

 3. A JEŚLI CHODZI O 2 PODPIS KAROLINY - 2 NEL, CO NIEDAWNO OD NIEJ DOSTAŁAM, TO NAPISAŁAM LIST NA ADRES GALERII JEJ TATY, PANA HENRYKA, TZN. NA ADRES:Aleja Wojska Polskiego 40/u3, 70-475 Szczecin, Poland I ODEZWAŁA SIĘ DO MNIE PANI Z JEGO GALERII, ŻE LIST DO NIEGO NIE DOSZEDŁ, ALE POPROSIŁA KAROLINĘ O JEJ PODPIS W MOIM IMIENIU I ONA MI GO DAŁA, WIĘC JAK PANI CHCE MIEĆ JEJ PODPIS, TO PROSZĘ SPRÓBOWAĆ NAPISAĆ NA ADRES GALERII JEJ TATY. MOŻE PANI TEŻ SIĘ TO UDA? ŻYCZĘ POWODZENIA. TO KIEDY NAPISZE PANI DO GALERII PANA HENRYKA, ABY ZDOBYĆ AUTOGRAF KAROLINY? BO TERAZ TO PANI TYLKO GO BRAKUJE DO KOLEKCJI, PONIEWAŻ JA JUŻ MAM 2 JEJ PODPISY, Z CZEGO BARDZO SIĘ CIESZĘ.

  OdpowiedzUsuń
 4. DO MNIE TEŻ JESZCZE NIC NIE PRZYSZŁO, BO TOMEK MĘDRZAK MI NIE ODPISAŁ NA MÓJ LIST I NIE WIEM CZY COŚ W OGÓLE PRZYJDZIE? DALEJ CZEKAM BOWIEM NA PODPIS MOJEGO ULUBIONEGO PIOSENKARZA, PANA ANDRZEJA "ENDI`EGO" LAMPERTA Z PIN-U, BO WYŚLE MI GO,ALE NIE WIADOMO, KIEDY, PONIEWAŻ PROSIŁ MNIE O CIERPLIWOŚĆ, ALE KIEDY I CZY W OGÓLE MI GO WYŚLE? TO NIE WIEM, DLATEGO MYŚLĘ JEDNAK, ŻE MI GO JEDNAK NIE WYŚLE, A JA NIGDY NIE DOCZEKAM SIĘ NA JEGO AUTOGRAF, NO TRUDNO...

  OdpowiedzUsuń
 5. A KIEDY PANI NAPISZE DO GALERII? CIESZĘ SIĘ, ŻE PANI POMOGŁAM W ZDOBYCIU PODPISU KAROLINY. TAK, TO SUPER, ŻE PANI, TAK SAMO JAK JA, TEŻ BĘDZIE PODPISY STASIA I NEL Z OBU "PUSTYŃ" W SWOJEJ "PUSTYNNEJ" KOLEKCJI.
  CO PANI MA W NIEJ Z OBU WERSJI? BO JA ZBIERAM WSZYSTKO NA TEN TEMAT.
  POZDRAWIAM.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo lubię ten film :0 obie wersje :) mam książkę tylko i autografy :)

   Usuń
  2. A JA MAM KSIĄŻKI, PŁYTY CD I DVD Z OBU WERSJI, KASETY WIDEO, PLAKATY, ZESZYTY, BLOKI RYSUNKOWE, NOTESY ITD.

   Usuń